Direktori Pegawai

Nama Jawatan Alamat Emel ( @pahang.gov.my)
Harizah binti Dato' Haji Hassan Pengarah / JUSA C pengarah
Norehan binti Muslim Timbalan Pengarah  / J48  
Y.M. Raja Nor Azlina binti Raja Ahmad Timbalan Pengarah  / J48 raja.azlina
Fairuz binti Hashim Ketua Penolong Pengarah / J44 fairuz
  - Kosong - Ketua Penolong Pengarah / J44  
Muhammad Haziq bin Redzwan Penolong Pengarah / J41 muhammad.haziq
Muhamad Soffi bin Othman Penolong Pengarah / J41 muhamad.soffi
Eida Nur Eilham binti Razak Penolong Pengarah / J41 eida
Norazreen binti Abu Bakar Penolong Pengarah / J41 tiada
Abd. Basir bin Abd. Ghani, PKC. Penolong Pegawai Perancang / JA36 abd.basir
Na'azaha bin Mat, PKC. Penolong Pegawai Perancang / JA36 naazaha
Edzwady Sham bin Elias Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) edzwady
Mohamad Rijal bin Mat Arib @ Abd Hakim Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) mohamad.rijal
Puan Zuraida binti Abidin Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) zuraida.abidin
Shamri Kamarul Ezani bin Mohamed Nasir Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) shamri
Norzalinda binti Othman Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) norzalinda
Mohd Saifun bin Muhamad Nazri Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) mohd.saifun
Sazrina binti Ibrahim Penolong Pegawai Perancang / JA36(TBK) sazrina
Shamsor bin Shamsudin Penolong Pegawai Tadbir / N32 shamsor
Nazima binti Zahari Pen. Peg. Teknologi Maklumat / FA32 (TBK) nazima
Nazrul Faeez bin Nazeri Pen. Peg. Teknologi Maklumat / FA29 (Kontrak) nazrul.faeez
Ahmad Yussri bin Abdul Rashid Penolong Pegawai Perancang / JA29 ahmad.yussri
Affandi bin Abu Bakar, PJK. Penolong Pegawai Perancang / JA29 affandi
Ab. Malek bin Sahak Penolong Pegawai Perancang / JA29 ab.malek
Rafidi bin Abdul Rafar Penolong Pegawai Perancang / JA29 rafidi
Noor Hazlinda binti Abd. Karim Penolong Pegawai Perancang / JA29 noor.hazlinda
Nor Fadilah binti Haji Abdullah Penolong Pegawai Perancang / JA29 nor.fadilah
Nurlailatul Syahida binti Jusoh Penolong Pegawai Perancang / JA29 nurlailatul.syahida
Noor Najuwa binti Mohamed Yassin Penolong Pegawai Perancang / JA29 noornajuwa
Nor Idayani binti Mohamad Lazam Penolong Pegawai Perancang / JA29 noridayani
Nur Amiza binti Azmi Penolong Pegawai Perancang / JA29 nuramiza
Suhana binti Sharuddin Penolong Pegawai Perancang / JA29 suhana
Nor Syahida binti Ramli Penolong Pegawai Perancang / JA29 norsyahida
Rosmalaini binti Md Mustafa Penolong Pegawai Perancang / JA29 rosmalaini
Rozila binti Mohd Tahir Penolong Pegawai Perancang / JA29 rozila
Normardiana binti Abd Manan Penolong Pegawai Perancang / JA29 normardiana
Siti Sa'adah binti Osman @ Abdul Rahman Penolong Pegawai Perancang / JA29 siti.saadah
Noor Aasikin binti Zulkefli Penolong Pegawai Perancang / JA29 noor.aasikin
Noor Azizah binti Mamat Penolong Pegawai Perancang / JA29 noor.azizah
Yusrizad Aliff bin Mohamad Yusuf Penolong Pegawai Perancang / JA29 yusrizad
Muhamad Faza bin Hashim Penolong Pegawai Perancang / JA29 m.faza
Nur Farah Hanim binti A. Rahman Penolong Pegawai Perancang / JA29 nurfarah.hanim
Mohamad Tamizi bin Abdul Rahman Penolong Pegawai Perancang / JA29 tamizi
Rosli bin Ab. Malik Penolong Pegawai Perancang / JA29 rosli.malik
Ammie Fadilla binti Kamaruddin Penolong Pegawai Perancang / JA29 ammiefadilla
Muhamad Nasoha bin Abdul Manaf Penolong Pegawai Perancang / JA29 nasoha
Munirah Subri binti Ismail Penolong Jurutera / JA29 munirah.subri
Norhafizah binti Baharen Penolong Pegawai Senibina / JA29 norhafizah.baharen
Abdul Rahim bin Hamzah Pelukis Pelan (K.A) / JA22 abdul.rahim
Nabahaah binti Abd. Jaafar Pelukis Pelan (K.A) / JA22 nabahah
Khairuddin bin Othman Pelukis Pelan (K.A)/ JA22 khairuddin.o
Shaikh Ahmad Fariz Bin Shaikh Mustafa Pelukis Pelan /JA 19 shaikhahmad.fariz
Nurulliyana bt Mangsor Pelukis Pelan /JA 19 nurulliyana
Salfarina Bt Bidin Pelukis Pelan /JA 19 salfarina
Normala binti Mohd Sabri Setiausaha Pejabat / N29 normala.ms
Suzilawati binti Zainal Abidin Ketua Pembantu Tadbir (P/O) / N22 suzilawati
Zuraini binti Mat Nor Ketua Pembantu Tadbir (P/O) / W22 zuriani.mn
Zarina Bt Abd Rashid Pembantu Tadbir (P/O) / N19 zarina.ar
Zuliana Bt Abdul Malek Pembantu Tadbir (P/O) / N19 zuliana
Nor Ainna Bt Mohd Amin Pembantu Tadbir (P/O) / N19 nor.ainna
Muhamad Al-Hafiz Bin Saad Pembantu Tadbir (P/O) / N19 muhammad.alhafiz
Norhayati Bt Mohd Radzi Pembantu Tadbir (P/O) / N19 norhayati.mr
Norashikin Bt Anuar Pembantu Tadbir Kewangan (P/O) / N19 norashikin
Nur Hafizah Jamaliah binti Jamaludin Pegawai Khidmat Pelanggan / N19 nurhafizah.jamaliah
Muhammad Safwan Bin Mohd Torehan Pembantu Operasi / N11 tiada
Muhammad Iqramuddin bin Alauddin Pembantu Operasi / N11 iqramuddin
Mazni binti Osman Pembantu Operasi / N11 tiada
- Kosong - Pemandu Kenderaan / H11  
Hanafeah Daeng Tuan bin Mohamad Hamili Pemandu Kenderaan / H11 tiada

Dikemaskini sehingga 05 April 2020

Tags: splwpk-contact-details

Cetak